AMFO 2020

Informácie o podujatí

Term:
12 mája, 2020 - 31 mája, 2020
Adresa konania:
MsKS Senec, Nám. 1. mája, Senec
Miesto konania:
Galéria Labyrint


Kontakt:
Meno:
Ján Honza
E-mail:
honza@moska.sk
Telefón:
+421905777968

Popis podujatia

ZMENA TERMÍNOV A PROPOZÍCIÍ AMFO 2020

Dovoľujem si Vás informovať, že vzhľadom na vzniknutú mimoriadnu situáciu sa snažíme reagovať operatívne a nechceme narušiť dlhoročnú kontinuitu súťaže AMFO.

Momentálne zmeny k 6. 5. 2020:

– Termín uzávierky: je  1. júna 2020, prihlasujte sa na www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/amfo/  , v sekcii chcem sa prihlásiť, po dôkladnom zvážení výberu diel – je pracné odstraňovať zdvojené a znásobené prihlášky, pri akejkoľvek zmene budete Vás budeme informovať.

– Doručovanie fotografií: poprosím Vás, aby ste fotografie prednostne doručovali LEN ako zásielku POŠTOU, pod podmienkou dodržania všetkých bezpečnostných opatrení a to LEN na adresu: Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, Horná 20, 900 01 Modra. Zásielku opatrite tvrdým obalom tak, aby nedošlo k jej znehodnoteniu a určite nápisom NEPRELAMOVAŤ.

V prípade, že máte mimoriadny problém odoslať zásielku poštou, osobný termín odovzdania zásielky si dohodnite vopred na tel. č. 0905 777 968 (pracujeme v obmedzenom režime). Pri odovzdávaní si Vás dovoľujem dodržať použitie ochranných prostriedkov, prípadne prebranie pred bránou organizácie na základe telefonického zahlásenia príchodu.

Po minulé roky ste boli na základe ústretovosti Národného osvetového centra zvyknutí práce odovzdávať osobne v jeho sídle, ale vzhľadom k momentálnej situácii, organizácia pracujem v veľmi obmedzenom režime, preto ak chcete stihnúť aj doručenie prác, dodržte hore uvedené.

Termín výstavy: je perspektívne júl 2020 – budeme Vás informovať

Ďakujeme za pochopenie, Vašu trpezlivosť a želáme veľa zdravia a priestoru na Vašu tvorbu.

AMFO je celoštátna postupová súťaž a výstava amatérskej fotografickej tvorby, ktorá je jedinou svojho druhu na Slovensku a uskutočňuje sa od roku 1973 (v rokoch 1973-2005 pod názvom AMFO a DIAFOTO). Súťaž je určená pre všetky vekové skupiny – autori do 16 rokov, autori do 21 rokov, autori nad 21 rokov, ktorí súťažia v kategóriách a žánroch: čiernobiela fotografia, farebná fotografia a multimediálna prezentácia. Súčasťou podujatia je aj výstava AMFO, ktorá trvá zvyčajne mesiac. Hlavným cieľom súťaže je získavanie vedomostí, rozvíjanie zručností a umelecko-odborný rast jednotlivcov prostredníctvom poznávania, realizácie a prezentácie fotografickej tvorby. Kolekcia fotografií ocenených na AMFO sa prezentuje v rámci českej národnej výstavy vo Svitavách, takisto na medzinárodnej súťaži amatérskej fotografie FIAP i v priestoroch Národného osvetového centra v Bratislave.

Organizátorom Bratislavského krajského kola AMFO 2020 je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre. Vyhlasovateľom súťaže je Národné osvetové centrum v Bratislave.

Viac informácií: http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/amfo/

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.