?NA NÁDVORÍ KAŠTIEĽA BUDE 7.OKTÓBRA OPÄŤ JABLČNO?

Srdečne vás pozývame na už 15-ty ročník jedinečného JABLKOVÉHO HODOVANIA®, ktoré nás tento rok čaká na nádvorí čarovného Kaštieľa v Modre! Táto tradičná komunitná udalosť je zážitkom pre rodiny s deťmi, mladých, dospelých, jednoducho pre všetkých milovníkov jabĺk, a ponúkne vám príležitosť osláviť nástup jesene spoločne s nami.


Pre veľkých aj malých návštevníkov sme si pripravili množstvo zábavy, tvorivých dielničiek, rôzne súťaže a hry, hudobné a tanečné vystúpenia. Bude sa dať čo to naučiť o odrodách jabĺk, vyrobiť si niečo, ochutnať rôzne tradičné aj nezvyčajné špeciality pripravené z jabĺk od miestnych predajcov a preskúmať rôzne výrobky s jablčnou tematikou od našich zručných remeselníkov a umelcov. Atmosféru podujatia nám doplnia lokálni vinári, skvelé občerstvenie a živá hudba.


Toto je skvelá príležitosť stretnúť sa so susedmi, rodinou a priateľmi, stráviť príjemný deň v krásnom prostredí kaštieľa a podeliť sa o lásku k jesennému obdobiu.


Nezabudnite si teda zapísať 7.október od 11.00 do 19.00 do kalendára a staňte sa súčasťou tohto skvelého podujatia. Pozvite svojich blízkych a príďte s nami osláviť krásu jabĺk a radosti, ktoré jesenná sezóna prináša.


foto: BSK