Staň sa predajcom na VIANOČNÝCH INŠPIRÁCIÁCH 2023

Dokumenty na stiahnutie


S radosťou Vám oznamujeme, že aj tento rok pokračujeme s ďalším ročníkom úspešného a obľúbeného podujatia :

Vianočné Inšpirácie 2023

09. – 10.12.2023

Nádvorie Kaštieľa

Malokarpatské osvetové stredisko

Horná 20, Modra

Týmto by sme Vás chceli srdečne pozvať, aby ste sa stali súčasťou podujatia ako predávajúci a prispeli tak ku krásnej predvianočnej atmosfére na nádvorí. Dva dni sa budeme „inšpirovať“ v čase od 10:00 do 18:00.

Pripravujeme veľmi bohatý a zaujímavý sprievodný program (koncerty, tradície, workshopy, výstavy pre malých aj veľkých) a množstvo zaujímavých aktivít.

K dispozícii budete mať postavené drevné stánky (stôl cca 50×150 cm so strechou), osvetlené nádvorie a základne osvetlený každý stánok samostatne.

Podmienkou účasti je absolvovať oba dni. V prípade, že by ste mali záujem priniesť si vlastný stánok bude nutné vopred to s nami odkonzultovať, najlepšie telefonicky.
Cena je za prenájom miesta je určená za 2 dni spolu :

  1. 60,00 EUR bez pripojenia elektrickej energie
  2. 80,00 EUR s pripojením elektrickej energie
  3. 80 EUR / 1 m dĺžky stánku Samostatné Gastro (príprava teplého jedla ako cigánska, lokše, hamburgery…)  

V prípade záujmu prikladám do prílohy prihlášku, ktorú je potrebné zaslať vyplnenú na emailovú adresu  zaleska@moska.sk , alebo priniesť osobne najneskôr do 20.11.2023 ( do  12:00 hod. ).

Vianočné inšpirácie sú podujatím s vianočnou tematikou a preto je podmienkou predávať sortiment týkajúci sa VIANOC. Spolu s prihláškou je potrebné zaslať aspoň 1/max.3 fotografie vami ponúkaného sortimentu. Prihlášky následne posúdime a vyberieme z predávajúcich tak, aby bola celková ponuka  sortimentu na nádvorí naozaj zaujímavá a inšpiratívna pre všetkých.

*Vzhľadom na obmedzené kapacity si vyhradzujeme právo na výber z prihlásených predajcov.

V tomto článku uvádzame iba základné informácie, avšak na bližšie otázky sme pripravení Vám odpovedať kedykoľvek telefonicky, alebo mailom.

Hana Záleská

0947 903 106